agenda

Komende concerten

Concerten verschijnen enkel in de agenda zodra de contracten getekend zijn.

vr 10 mei 2019 (21u00)
Kroegentocht
't Elfde Gebod
Kerkplein 9 - 8870 Izegem

do 15 augustus 2019 (18u30)
privé
8580 Avelgem

vr 30 augustus 2019 (20u30)
Potyzekermis
CC De Potyze
Zonnebeekseweg 309 - 8900 Ieper

voorbije concerten

zo 30 december 2018 (18u00)
Middelkerke 

za 22 december 2018 (19u00)
Izegem 

za 15 december 2018 (20u15)
Deinze 

vr 14 december 2018 (19u00)
Ieper 

zo 18 november 2018 (10u00)
Ieper 

za 20 oktober 2018 (22u30)
 Oostende

za 29 september 2018 (16u15)
Lot 

zo 16 september 2018 (19u00)
Westvleteren 

zo 26 augustus 2018 (20u30)
Brugge 

za 25 augustus 2018 (22u30)
Stasegem 

do 23 augustus 2018 (20u00)
Izegem 

za 18 augustus 2018 (20u00)
Heule 

za 18 augustus 2018 (15u30)
Brugge (St-Jozef) 

wo 15 augustus 2018 (20u30)
Balegem 

za 11 augustus 2018 (21u30)
Ardooie 

za 11 augustus 2018 (18u45)
Ichtegem 

za 21 juli 2018 (21u30)
Sint-Maria-Lierde 

zo 08 juli 2018 (18u00)
Ingelmunster 

za 07 juli 2018 (21u00)
Heule 

vr 06 juli 2018 (22u00)
Slypskapelle 

vr 22 juni 2018 (22u30)
Lovendegem 

za 16 juni 2018 (16u00)
 Kortemark

za 19 mei 2018 (22u00)
Geluveld 

vr 11 mei 2018 (21u00)
Izegem 

za 05 mei 2018 (14u15)
 Maldegem

za 21 april 2018 (20u30)
Sint-Jan (Ieper) 

za 10 februari 2018 (21u00)
Zwevezele 

vr 02 februari 2018 (22u00)
 Zwevegem

do 04 januari 2018 (18u00)
 Heule

za 30 september 2017 (16u30)
Kuurne 

vr 22 september 2017 (20u30)
Brugge 

zo 17 september 2017 (20u00)
Melsen 

zo 03 september 2017 (16u30)
Moorslede 

za 02 september 2017 (20u30)
Lichtervelde 

za 26 augustus 2017 (21u30)
Moorsel 

ma 21 augustus 2017 (20u00)
Wervik 

ma 31 juli 2017 (20u15)
Halle 

zo 30 juli 2017 (18u30)
Izegem 

zo 23 juli 2017 (21u00)
Sint-Maria-Lierde 

vr 21 juli 2017 (17u30)
Roeselare 

zo 16 juli 2017 (15u15)
Rozebeke (Zwalm) 

zo 02 juli 2017 (17u00)
Zele 

vr 23 juni 2017 (22u30)
Lille 

za 17 juni 2017 (22u30)
 Oostende

zo 11 juni 2017 (11u00)
Kortrijk 

za 03 juni 2017 (21u00)
Brussegem 

za 13 mei 2017 (15u00)
 Zonnebeke

vr 12 mei 2017 (21u00)
Izegem 

za 11 februari 2017 (23u00)
Moorsele (Wevelgem) 

za 04 februari 2017 (22u00)
 Kluisbergen

zo 18 december 2016 (17u30)
Deinze 

vr 16 december 2016 (19u00)
Ieper 

za 10 december 2016 (20u30)
Kortrijk 

vr 21 oktober 2016 (20u30)
Brugge 

zo 09 oktober 2016 (17u30)
Sint-Baafs-Vijve 

za 24 september 2016 (21u00)
Desselgem 

vr 23 september 2016 (21u30)
Sint-Andries 

zo 18 september 2016 (16u30)
Vladslo 

di 06 september 2016 (22u00)
Hulste 

zo 04 september 2016 (19u30)
Sint-Eloois-Vijve 

za 03 september 2016 (21u00)
Heestert 

za 27 augustus 2016 (20u00)
Westende-Bad 

vr 19 augustus 2016 (22u30)
 Meulebeke

zo 14 augustus 2016 (21u00)
 Anzegem

zo 14 augustus 2016 (16u00)
Zeebrugge 

za 06 augustus 2016 (21u30)
Hooglede 

zo 17 juli 2016 (19u30)
Droeshout 

za 09 juli 2016 (19u45)
Harelbeke 

vr 08 juli 2016 (22u15)
Wielsbeke 

vr 08 juli 2016 (14u30)
Geel 

di 05 juli 2016 (13u30)
 Klerken

za 25 juni 2016 (21u30)
 Dentergem

za 04 juni 2016 (19u00)
Otegem 

za 30 april 2016 (21u15)
Zulte 

vr 05 februari 2016 (21u00)
Meulebeke 

vr 08 januari 2016 (21u00)
Ingelmunster 

za 05 december 2015 (21u00)
 Gontrode

zo 15 november 2015 (10u00)
Ieper 

vr 06 november 2015 (22u00)
Ardooie 

vr 23 oktober 2015 (20u00)
 Deurne

za 03 oktober 2015 (22u30)
 Torhout

vr 25 september 2015 (18u30)
Sint-Andries 

vr 18 september 2015 (22u00)
Ravels-Eel 

za 12 september 2015 (19u30)
Oostnieuwkerke 

zo 06 september 2015 (18u00)
Marke 

za 05 september 2015 (20u00)
Sint-Gillis-Waas 

za 29 augustus 2015 (19u00)
Spiere-Helkijn 

zo 16 augustus 2015 (20u30)
Kemzeke 

za 15 augustus 2015 (21u00)
Duisburg 

vr 14 augustus 2015 (22u00)
 Bissegem

zo 09 augustus 2015 (16u00)
Wervik 

zo 26 juli 2015 (19u00)
Roeselare 

ma 20 juli 2015 (20u00)
Dentergem 

zo 12 juli 2015 (15u15)
Rozebeke (Zwalm) 

za 11 juli 2015 (22u30)
Westende 

do 09 juli 2015 (21u00)
Ronse 

zo 05 juli 2015 (20u00)
Nieuwkerke 

za 04 juli 2015 (21u00)
Veurne 

vr 26 juni 2015 (21u30)
Brecht 

za 09 mei 2015 (22u00)
Lot 

zo 03 mei 2015 (19u00)
 Torhout

zo 26 april 2015 (17u30)
 Zandvoorde

zo 05 april 2015 (21u00)
Lille 

do 05 februari 2015 (14u00)
Heule 

do 18 december 2014 (14u00)
 Gierle

za 13 december 2014 (23u30)
 Alveringem

vr 17 oktober 2014 (19u45)
Sint-Andries 

zo 05 oktober 2014 (20u00)
Merksplas 

za 20 september 2014 (21u00)
 Belsele

za 13 september 2014 (19u30)
Moen 

vr 12 september 2014 (22u30)
Wijnendale 

za 06 september 2014 (23u00)
Zonnebeke 

za 30 augustus 2014 (20u00)
 Sint-Lenaarts

zo 24 augustus 2014 (21u00)
Knokke-Heist 

za 23 augustus 2014 (19u30)
Rollegem 

vr 22 augustus 2014 (21u00)
Gits 

vr 15 augustus 2014 (20u30)
Tollembeek 

wo 23 juli 2014 (15u00)
 Gierle

ma 21 juli 2014 (21u00)
Kobbegem 

zo 20 juli 2014 (20u30)
Wulvergem 

za 12 juli 2014 (20u00)
Koekelare 

vr 11 juli 2014 (22u30)
Brecht 

vr 11 juli 2014 (19u00)
Liedekerke 

do 10 juli 2014 (20u15)
Ronse 

zo 06 juli 2014 (18u00)
Pittem 

vr 04 juli 2014 (22u15)
Oostrozebeke 

za 28 juni 2014 (21u00)
Lierde 

za 14 juni 2014 (21u15)
Spalbeek 

zo 20 april 2014 (22u30)
Merksplas 

za 01 maart 2014 (21u00)
Zwevezele 

za 22 februari 2014 (23u00)
 Houthulst

vr 13 december 2013 (21u30)
As 

za 09 november 2013 (22u00)
 Neerijse

vr 18 oktober 2013 (19u30)
Sint-Andries 

zo 13 oktober 2013 (17u00)
Sint-Baafs-Vijve 

za 21 september 2013 (21u00)
Nieuwpoort 

vr 20 september 2013 (19u00)
Koolskamp 

zo 15 september 2013 (16u30)
Vladslo 

za 14 september 2013 (20u00)
Sint-Kruis 

za 07 september 2013 (19u30)
Moen 

zo 25 augustus 2013 (17u30)
Aalter 

za 24 augustus 2013 (21u00)
Verrebroek 

vr 16 augustus 2013 (21u00)
Hooglede 

do 15 augustus 2013 (15u00)
Sint-Andries 

zo 11 augustus 2013 (17u00)
Wervik 

zo 04 augustus 2013 (21u00)
Knokke-Heist 

za 03 augustus 2013 (21u00)
Lierde 

za 13 juli 2013 (22u30)
 Harelbeke

vr 12 juli 2013 (21u00)
Koekelare 

do 11 juli 2013 (21u30)
Poperinge 

za 06 juli 2013 (22u00)
 Denderleeuw

za 06 juli 2013 (19u00)
Ternat 

zo 30 juni 2013 (19u30)
Nijlen 

zo 30 juni 2013 (14u00)
Brugge 

za 29 juni 2013 (22u00)
 Ingelmunster

vr 28 juni 2013 (21u30)
Zulte 

za 01 juni 2013 (21u00)
 Poelkapelle

vr 24 mei 2013 (20u00)
Kortemark 

vr 17 mei 2013 (20u00)
Breda (NL) 

vr 10 mei 2013 (23u45)
 Muizen

zo 21 april 2013 (13u30)
Moorslede 

za 20 april 2013 (19u00)
Geluveld 

za 09 maart 2013 (16u00)
Heule 

zo 03 maart 2013 (11u30)
Menen 

vr 16 november 2012 (19u00)
Ieper 

vr 09 november 2012 (21u00)
Westrozebeke 

za 29 september 2012 (23u59)
Wielsbeke 

za 29 september 2012 (19u00)
Sint-Andries (Brugge) 

zo 23 september 2012 (17u00)
 Zulte

za 08 september 2012 (19u30)
Moen 

vr 07 september 2012 (22u00)
De Pinte 

za 01 september 2012 (21u00)
 Heestert

zo 26 augustus 2012 (20u00)
Ieper (Sint-Jan) 

za 25 augustus 2012 (20u30)
Gierle 

vr 24 augustus 2012 (22u00)
Houthulst 

ma 20 augustus 2012 (21u00)
Zottegem 

za 18 augustus 2012 (22u00)
Wenduine 

za 18 augustus 2012 (15u00)
Tienen 

wo 15 augustus 2012 (18u30)
Zwevegem 

vr 27 juli 2012 (21u00)
Diksmuide 

wo 11 juli 2012 (19u00)
 Beernem

zo 08 juli 2012 (22u15)
Nijlen 

zo 08 juli 2012 (14u00)
Oevel-Westerlo 

za 07 juli 2012 (20u30)
Ternat 

vr 06 juli 2012 (20u30)
Anzegem 

do 05 juli 2012 (20u00)
Sint-Niklaas 

zo 01 juli 2012 (18u00)
Waregem 

zo 01 juli 2012 (10u00)
Kortrijk 

za 30 juni 2012 (20u00)
Sint-Goriks-Oudenhove 

do 14 juni 2012 (13u30)
 Balen

zo 03 juni 2012 (15u15)
Kapellen 

za 02 juni 2012 (21u30)
Rumbeke 

zo 27 mei 2012 (17u30)
Voormezele 

za 12 mei 2012 (17u00)
Kortrijk 

zo 06 mei 2012 (18u00)
Wingene 

ma 30 april 2012 (23u00)
Wageningen (NL) 

za 07 april 2012 (21u00)
Overpelt 

zo 01 april 2012 (17u00)
Oudenaarde 

za 24 maart 2012 (15u30)
Wakken 

za 18 februari 2012 (21u30)
Veurne 

za 21 januari 2012 (22u00)
Overijse 

za 17 december 2011 (22u30)
Westkapelle (NL) 

vr 18 november 2011 (21u30)
Menen 

zo 13 november 2011 (10u00)
Ieper 

za 05 november 2011 (19u30)
 Laarne

za 15 oktober 2011 (18u00)
Deerlijk 

za 01 oktober 2011 (19u00)
Sint-Andries (Brugge) 

za 24 september 2011 (20u30)
Wetteren ten ede 

zo 18 september 2011 (17u30)
Wevelgem 

za 17 september 2011 (21u30)
Kortrijk 

vr 16 september 2011 (23u30)
Ravels-Eel 

zo 11 september 2011 (17u00)
Desselgem 

za 10 september 2011 (19u30)
Moen 

zo 04 september 2011 (18u00)
Roesbrugge 

za 03 september 2011 (18u30)
Menen 

zo 28 augustus 2011 (17u30)
Harelbeke 

za 27 augustus 2011 (19u00)
Kortrijk 

vr 26 augustus 2011 (22u30)
Baardegem 

zo 21 augustus 2011 (19u00)
Markegem 

za 20 augustus 2011 (22u00)
Wenduine 

zo 14 augustus 2011 (18u00)
Duisburg 

za 13 augustus 2011 (21u30)
Zonnebeke 

vr 12 augustus 2011 (23u00)
Klerken 

za 06 augustus 2011 (20u00)
 Maarkedal

zo 31 juli 2011 (20u30)
Melsele 

do 28 juli 2011 (21u30)
Gierle-Lille 

za 23 juli 2011 (21u30)
Weert 

zo 17 juli 2011 (20u30)
Wulvergem 

za 16 juli 2011 (21u30)
Zwevezele 

zo 10 juli 2011 (16u30)
 Kortrijk

za 09 juli 2011 (23u59)
Wielsbeke 

za 09 juli 2011 (21u00)
Beveren-Leie 

vr 08 juli 2011 (20u30)
Wommelgem 

za 02 juli 2011 (22u00)
Oostrozebeke 

zo 19 juni 2011 (16u00)
Lendelede 

za 18 juni 2011 (18u30)
Essenbeek (Halle) 

za 11 juni 2011 (22u00)
 Lebbeke

vr 10 juni 2011 (20u30)
Ursel 

zo 05 juni 2011 (17u30)
Tielt 

zo 05 juni 2011 (11u30)
Waregem 

za 04 juni 2011 (21u00)
 Kwaremont

za 28 mei 2011 (21u00)
Kieldrecht 

za 21 mei 2011 (21u00)
Meulebeke 

za 21 mei 2011 (15u00)
Oostende 

zo 01 mei 2011 (18u00)
Wontergem 

ma 25 april 2011 (18u30)
Sint Katelijne Waver 

zo 24 april 2011 (20u00)
Tervuren 

za 23 april 2011 (20u00)
Wielsbeke 

vr 08 april 2011 (20u00)
Kortrijk 

za 05 maart 2011 (21u00)
Zwevezele 

za 12 februari 2011 (21u30)
Turnhout 

za 29 januari 2011 (22u00)
 Blankenberge

wo 05 januari 2011 (21u00)
Aarschot 

di 21 december 2010 (14u15)
Menen 

vr 03 december 2010 (19u00)
Brakel 

di 30 november 2010 (14u30)
Eeklo 

vr 19 november 2010 (23u00)
Mol 

zo 14 november 2010 (10u00)
Ieper 

za 13 november 2010 (22u45)
 Brasschaat

vr 05 november 2010 (18u30)
Brugge 

vr 29 oktober 2010 (22u00)
 Rijkevorsel

za 23 oktober 2010 (22u00)
Bekegem 

zo 03 oktober 2010 (15u00)
Zwevezele 

zo 19 september 2010 (15u30)
Pepingen 

za 18 september 2010 (20u30)
Wevelgem 

za 11 september 2010 (12u00)
Ieper 

zo 05 september 2010 (19u30)
Kuurne 

za 04 september 2010 (19u00)
 Kortrijk

vr 03 september 2010 (20u30)
Appels 

za 28 augustus 2010 (18u50)
Kortrijk 

do 19 augustus 2010 (21u30)
Gierle-Lille 

zo 15 augustus 2010 (20u30)
Kemzeke 

zo 08 augustus 2010 (22u00)
Malle 

za 07 augustus 2010 (20u30)
Wommelgem 

zo 25 juli 2010 (22u30)
Itterbeek 

za 24 juli 2010 (16u10)
Denderleeuw 

vr 16 juli 2010 (20u00)
Menen 

vr 16 juli 2010 (14u30)
 Aalter

zo 11 juli 2010 (21u00)
Keerbergen 

zo 11 juli 2010 (16u30)
Waregem 

za 10 juli 2010 (23u30)
Wakken 

za 10 juli 2010 (18u00)
Perk 

vr 09 juli 2010 (19u30)
Stekene 

zo 04 juli 2010 (17u30)
Destelbergen 

za 03 juli 2010 (19u45)
Vichte 

zo 27 juni 2010 (18u30)
Koolkerke 

za 26 juni 2010 (18u00)
 Kortrijk

za 19 juni 2010 (00u00)
Wortegem 

vr 21 mei 2010 (18u00)
Herseaux 

zo 16 mei 2010 (15u00)
St. Andries 

za 16 januari 2010 (19u00)
 Westouter

wo 23 december 2009 (16u30)
De Panne 

za 19 december 2009 (20u30)
Kortrijk 

vr 11 december 2009 (19u30)
Ingelmunster 

zo 15 november 2009 (10u00)
Ieper 

di 10 november 2009 (22u20)
Westmalle 

za 10 oktober 2009 (20u00)
Zellik 

za 19 september 2009 (18u30)
Moorslede 

vr 18 september 2009 (20u30)
Ledegem 

za 12 september 2009 (22u15)
 Wervik

za 05 september 2009 (20u30)
Zele 

za 29 augustus 2009 (18u50)
Kortrijk 

vr 21 augustus 2009 (20u30)
Torhout 

za 15 augustus 2009 (20u45)
Zwevegem 

vr 14 augustus 2009 (21u00)
Heule 

vr 07 augustus 2009 (21u00)
Gierle-Lille 

za 11 juli 2009 (23u00)
Zulte 

zo 05 juli 2009 (15u30)
Middelkerke 

za 04 juli 2009 (21u00)
Kalken 

vr 03 juli 2009 (20u30)
Sint-Jozef (Brugge) 

za 27 juni 2009 (22u00)
Wenduine 

za 27 juni 2009 (17u30)
Izegem 

vr 22 mei 2009 (21u00)
Eine 

za 09 mei 2009 (20u00)
Zonnebeke 

za 02 mei 2009 (19u00)
 Waregem

zo 26 april 2009 (16u30)
Kortrijk 

zo 12 april 2009 (22u00)
Lille 

do 02 april 2009 (13u00)
Kortemark 

za 21 maart 2009 (22u15)
Wingene 

za 28 februari 2009 (20u00)
Heule 

za 21 februari 2009 (21u00)
Zwevezele 

vr 23 januari 2009 (21u00)
Zonnebeke 

za 17 januari 2009 (21u00)
Houthulst-Jonkershove 

za 29 november 2008 (22u00)
Merksplas 

zo 16 november 2008 (10u00)
Ieper 

vr 03 oktober 2008 (21u30)
Geluwe 

za 13 september 2008 (21u00)
Waarmaarde 

wo 10 september 2008 (14u00)
Beernem 

zo 07 september 2008 (17u00)
Sint-Michiels 

za 30 augustus 2008 (22u30)
Kortrijk 

za 30 augustus 2008 (18u50)
Kortrijk 

vr 29 augustus 2008 (20u30)
Zillebeke 

zo 24 augustus 2008 (18u00)
Meulebeke 

vr 22 augustus 2008 (22u30)
Torhout 

do 21 augustus 2008 (20u00)
Zwijndrecht 

za 09 augustus 2008 (22u30)
Snellegem (Jabbeke) 

vr 08 augustus 2008 (23u30)
Klerken 

vr 08 augustus 2008 (20u00)
Diksmuide 

za 19 juli 2008 (20u15)
Kooigem 

za 12 juli 2008 (20u00)
Kuurne 

vr 11 juli 2008 (21u00)
Gierle-Lille 

vr 11 juli 2008 (14u30)
Wortel 

zo 06 juli 2008 (18u30)
Oostnieuwkerke 

zo 06 juli 2008 (15u30)
Middelkerke 

za 05 juli 2008 (22u00)
Zulte 

zo 29 juni 2008 (21u15)
Gooreind - Wuustwezel 

za 28 juni 2008 (21u30)
Oedelem - Oostveld 

vr 27 juni 2008 (22u00)
Wenduine 

vr 27 juni 2008 (14u30)
Zingem 

za 07 juni 2008 (20u00)
Buggenhout 

zo 01 juni 2008 (17u00)
Tielen 

za 24 mei 2008 (22u00)
Tienen 

wo 14 mei 2008 (19u00)
Brugge 

zo 11 mei 2008 (20u00)
Knesselare 

zo 04 mei 2008 (19u30)
Ottenburg 

vr 02 mei 2008 (21u00)
Knesselare 

do 01 mei 2008 (21u00)
Hechtel 

do 01 mei 2008 (13u00)
Kortrijk 

wo 30 april 2008 (20u30)
Ardooie 

za 26 april 2008 (21u30)
Wervik 

za 19 april 2008 (22u30)
 Wakkerzeel

vr 14 maart 2008 (21u30)
Opwijk 

za 01 maart 2008 (22u30)
Dessel 

vr 01 februari 2008 (19u00)
 Hechtel-Eksel

za 15 december 2007 (20u30)
Oostnieuwkerke 

za 08 december 2007 (21u30)
Mol 

vr 07 december 2007 (21u30)
Brugge 

za 01 december 2007 (19u30)
Sint-Andries (Brugge) 

zo 18 november 2007 (10u00)
Ieper 

za 17 november 2007 (22u00)
Lanaken 

vr 19 oktober 2007 (21u30)
Zutendaal 

za 13 oktober 2007 (20u30)
Tiegem 

vr 12 oktober 2007 (22u00)
Rijkevorssel 

za 29 september 2007 (20u30)
Desselgem 

vr 28 september 2007 (21u00)
Bissegem 

za 08 september 2007 (21u30)
Asse 

za 08 september 2007 (17u30)
Mechelen 

vr 07 september 2007 (22u00)
Oosteind (NL) 

za 01 september 2007 (22u00)
Pervijze 

ma 27 augustus 2007 (21u30)
Rummen 

zo 26 augustus 2007 (21u00)
Loppem 

za 25 augustus 2007 (21u30)
Herzeele 

vr 24 augustus 2007 (21u00)
Rollegem 

za 18 augustus 2007 (21u00)
Lochristi 

vr 10 augustus 2007 (23u00)
Klerken (bij Diksmuide) 

di 07 augustus 2007 (19u30)
Booischot 

zo 05 augustus 2007 (16u00)
Tienen 

za 04 augustus 2007 (16u30)
Tienen 

vr 03 augustus 2007 (21u00)
Gooik 

za 14 juli 2007 (20u30)
Harelbeke 

wo 11 juli 2007 (22u30)
Wijnegem 

zo 08 juli 2007 (19u00)
Desselgem 

zo 01 juli 2007 (18u15)
Gooreind-Wuustwezel 

za 30 juni 2007 (21u30)
Oostrozebeke 

zo 24 juni 2007 (11u30)
Ruddervoorde 

za 23 juni 2007 (20u00)
 Rijmenam (Mechelen)

zo 03 juni 2007 (11u00)
Zonnebeke